Ogłoszenia Tarnów na Mfwzp.pl > Dom i Ogród > Materiały budowlane > Artcub.eu Centrum Wykończenia Wnętz

Archiwalne: Artcub.eu Centrum Wykończenia Wnętz

07.08.2021


Chcesz stworzyć dom, o jakim zawsze marzyłeś? Masz pomysł na wielki ogród? A może myślisz o zmianie wystroju biura? Nieważne, jaki masz cel – w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia wnętrza, elewacji oraz ogrodu. Stale powiększamy zakres oferowanych rozwiązań i usług. Nasi specjaliści wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest kompleksowe wykończenie wnętrz według własnych preferencji, tak aby czuć się w nich dobrze i wygodnie. Dlatego też oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości, nowoczesnych produktów.
Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, w której skład wchodzą m.in.:
panele 3D na ścianę,
tynki dekoracyjne,
beton architektoniczny,
cegły dekoracyjne na ścianę,
podłogi laminowane i deski tarasowe,
wkłady kominkowe
bio kominki
kominki
sztukateria
Asortyment naszego sklepu obejmuje też ozdoby i dekoracje, zarówno ścienne, jak i podłogowe. Możesz wybierać wśród takich produktów, jak zegary, plakaty, lustra dekoracyjne, napisy 3D na ścianę i wielu innych. Ponadto polecamy wysokiej jakości przypodłogowe listwy MDF oraz sztukaterię.
Wiemy jak istotna jest jakość oraz jak ważna jest atrakcyjna cena, dlatego produkty na naszej stronie są starannie i odpowiednio dobrane tak by nasi klienci mieli pewność najwyższej jakości.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
biuro@artcub.eu
577 176 677, 535 957 188