Ogłoszenia Tarnów na Mfwzp.pl > Nieruchomości > Biura i Lokale > Budynek przemysłowo- produkcyjny

Archiwalne: Budynek przemysłowo- produkcyjny

08.10.2019


Oferujemy na sprzedaż budynek o szerokim przeznaczeniu w miejscowości Pilzno.

Budynek o powierzchni 320 m2 znajduje się na działce 13 arów. Idealnie nadaje się na działalność przemysłową, handlową czy produkcyjną. Był wykorzystywany pod hutę szkła więc posiada wszystkie potrzebne podłączenia, własny rurociąg na gaz średnio-ciśnieniowy oraz wymagane pozwolenia.
Budynek składa się z dwóch części. Pierwsza część składa się z 14-nastu pomieszczeń o przeznaczeniu biurowym, socjalnym, są dwie kuchnie 3 toalety oraz prysznic. W całej części biurowej podwieszany sufit.Część biurowa posiada dwa niezależne wejścia. Nad częścią biurową znajduje się strych o powierzchni 160m2. Druga część jest to hala o wymiarach 700×1250 do wykorzystania jako magazyn, hala produkcyjna. Posiada wysoki sufit 6m ze spadem do 4,7m. Na hali jest zrobione osobne pomieszczenie o wymiarach 400×1000 z niższym sufitem, jest możliwość demontażu. Hala posiada dwie bramy wjazdowe 3,2x 3m oraz 2,2 x 2m.
Obie części budynku łączy przejście z kratą i drzwiami stalowymi, dzięki czemu mogą funkcjonować jako dwie niezależne części.
Budynek posiada zabezpieczenia : drzwi antywłamaniowe, alarm, kraty oraz rolety zewnętrzne antywłamaniowe ( automatyczne i manualne), klimatyzator/ ogrzewacz na pilota.
Wszystko zostało wykonane w wysokim standardzie.
Wjazd na działkę znajduję się od strony drogi głównej oraz lokalnej asfaltowej.

1190000 zł