Ogłoszenia Tarnów na Mfwzp.pl > Usługi i Firmy > Usługi zdrowotne > Gabinet okulistyczny OKO PLUS

gabinet-okulistyczny-oko-plus

Gabinet okulistyczny OKO PLUS

Gliwice 44-100, ul. Piwna 17c 16.08.2017


Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego gabinetu okulistycznego. Nasza oferta obejmuje kompleksowe badanie wzroku, diagnozę popartą szeregiem odpowiednich badań, oraz leczenie pod kątem indywidualnej, ewentualnej wady wzroku lub innych dolegliwości w obrębie oczu oraz widzenia. Oprócz standardowych badań i metod leczenia, oferujemy również zabiegi plazmowe, w tym PLEXR.

Plexr to specyficzny rodzaj liftingu, polegający na użyciu mikrowiązki plazmy. To zabieg bezpieczny i nieinwazyjny, gdyż nie wymaga użycia skalpela ani przygotowania skomplikowanej operacji. Celem zabiegu PLEXR jest plastyka powiek. Jest to zabieg estetyczny, polegający na usunięciu nadmiaru skóry z opadających powiek. Okulistyka stosuje PLEXR również do wykonywania zabiegów na gałce ocznej, jednak sama technologia znajduje również zastosowanie w szerszej medycynie estetycznej skóry twarzy oraz reszty ciała, np. poprzez usuwanie blizn lub tatuaży.

Zabieg PLEXR jest szybki i skuteczny. Przeciętnie trwa ok. 20 minut do pół godziny, za to jego efekty mogą utrzymywać się przez kilka lat. Z uwagi na bezpieczeństwo ta technologia jest coraz chętniej wykorzystywana w gabinetach okulistycznych. Po wykonanym zabiegu zwykle efekty widać już od razu, a w dodatku pacjent nie zostaje pozbawiony możliwości zwykłego funkcjonowania na co dzień, gdyż już po zabiegu może zająć się zwyczajnymi czynnościami.

Warto zaznaczyć, że korekta powiek nie jest jedynie zabiegiem estetycznym i w wielu przypadkach należy myśleć o niej jako leczeniu problemów, które mogą być uciążliwe dla pacjenta również na wielu innych poziomach. Opadająca powieka może bowiem zakłócić zdolność widzenia. Okulistyka wykonuje zabiegi podnoszenia powieki od wielu lat, natomiast zwykle odbywa się to poprzez nałożenie specjalnych okularów (tu na efekt trzeba oczywiście dłużej poczekać) lub poprzez operacje z użyciem skalpela. Technologia PLEXR jest metodą dla tych, którzy chcą uniknąć czekania oraz obawiają się inwazyjnego zabiegu na skórze.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu!

Więcej o metodzie: plexr.

Zapytaj!

Okoplus s.c.

32 706 10 35