Ogłoszenia Tarnów na Mfwzp.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > Kursy programowania dla młodzieży online

Archiwalne: Kursy programowania dla młodzieży online

26.01.2022


Szkoła programowania Zaprogramowani.com zaprasza na wyjątkowe kursy programowania dla dzieci i młodzieży online.
Działamy na polskim rynku od 2014 roku. Z naszych zajęć skorzystało już tysiące dzieci i nastolatków chcących poznać zarówno podstawy, jak i zaawansowane możliwości tworzenia gier, programów, oprogramowania dla AI, grafiki komputerowej, czy montażu filmowego.
Jesteśmy szkołą doświadczoną i wiemy jak ważne jest ciągłe aktualizowanie materiału nauczania. Dlatego w Zaprogramowani.com gwarantujemy zawsze najlepsze, sprawdzone i aktualne informacje oraz przekazywaną wiedzę. Ponadto nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i aktywnych zawodowo programistów, którzy przekazują wiedzę wraz z pasją.
Prowadzimy kursy online w 100% na żywo na najnowocześniejszej platformie e-learningowej. W jednym – miesięcznym abonamencie bez żadnych dodatkowych opłat każdy słuchacz może korzystać z dowolnej liczby zajęć obejmujących programowanie w najpopularniejszych językach, grafikę komputerową i montaż filmowy.
Podczas naszych zajęć młodzi adepci programowania są na bieżąco w kontakcie z prowadzącym, jak i rówieśnikami. Dajemy dostęp do archiwalnych nagrań ze wszystkich zajęć, jak i dbamy o to, by każdy słuchacz miał wystarczająco dużo indywidualnej uwagi wykładowcy.
Ponadto niewielkie grupy słuchaczy, ciekawe propozycje ćwiczeń i postawienie na praktykę zamiast teorii tworzy w sumie zajęcia idealne.
Więcej na naszej stronie https://tarnow.zaprogramowani.com
Zapraszamy także do kontaktu pod numerem telefonu 696-094-732 oraz pod adresem mailowym kontakt@zaprogramowani.com.

199 zł