Ogłoszenia Tarnów na Mfwzp.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki żywiczne dla Ciebie

posadzki-zywiczne-dla-ciebie

Posadzki żywiczne dla Ciebie

Libiąż 32-590, Długa 21 08.08.2017


Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie wykończenia wnętrz - zajmujemy się wykonywaniem nowoczesnych posadzek żywicznych. Posadzki tego typu zasługują na uwagę przede wszystkim ze względu na swoją dużą wytrzymałość oraz bardzo duża odporność na zarysowania oraz inne uszkodzenia powstałe na wskutek mechaniczny. Dzięki tym wszystkim właściwościom posadzki żywiczne świetnie nadają się zarówno do domów i mieszkań (na przykład kuchni czy salonów), jak również do budynków gospodarczych oraz przemysłowych.

Dzięki doświadczeniu i długoletniej obecności w branży świadczone przez nas usługi znajdują się na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje zadowolenie każdego klienta, który skorzysta z naszych usług. Zapewniamy jednocześnie bardzo konkurencyjne ceny oraz sprawdzoną ekipę fachowców, którzy doskonale znają się na swojej branży i oferowanych usługach.

Warto pamiętać, że profesjonalne wykonanie posadzki żywicznej gwarantuje jej długoletnią wytrzymałość - warto więc postawić na naszą sprawdzoną firmę.

Więcej: posadzki żywiczne

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64